Časté dotazy

Kdy dort objednat

Doporučuji dort objednat co nejdříve, vyhnete se tak zklamání, že termín bude již obsazený, což platí zejména v letních měsících. Protože dorty vyrábím od prvního do posledního kroku sama, mohu přijmout jen tolik zakázek, aby byl dort dokonale zpracovaný a zároveň vždy čerstvý.

Rezervace termínu je závazná po zaplacení zálohy ve výši 50%.

 

Jak objednat

Můžete použít objednávkový formulář nebo mi pošlete zprávu e-mailem na adresu  dort@designdort.cz

Do zprávy vždy uveďte:

–       termín svatby/oslavy

–       počet porcí (velikost dortu)

–       příchuť korpusu / náplně /druh ovoce 

–       rámcová představa o tom, jak by měl dort vypadat (stačí např. téma, připravím Vám návrh*)

–       telefonní číslo a e-mailová adresa, na kterém Vás mohu kontaktovat s případnými dotazy

 

Na základě těchto informací Vám napíši, zda je vybraný termín volný a upřesníme detaily týkající se vzhledu. V případě svatebních dortů preferuji osobní setkání, abychom vše společně vyladili již v počáteční fázi. 

Po získání všech informací vypracuji cenovou nabídku – cena dortu se odvíjí nejen od jeho velikosti, ale hlavně od náročnosti a množství ozdob a techniky dekorací. Jakmile kalkulaci písemně odsouhlasíte, zaplatíte 50% zálohu z ceny dortu (převodem na účet či hotově). Na základě toho bude Vaše objednávka považována za závaznou pro obě strany. Zbývajících 50 % zaplatíte a) hotově při převzetí dortu b) převodem na účet tak, aby peníze byly na účtu v okamžiku předání dortu nebo den předem.

 

Ceny 

Každý dort je originál – proto i kalkulace vzniká na každý dort zvlášť (kromě svatebních /narozeninových sad, kde jsou ceny fixní), neexistuje “tabulková cena”. U svatebních nebo jinak náročných dortů je třeba počítat s cenou 200-250 Kč za porci. Záleží nejen na velikosti dortu, ale na složitosti a množství ozdob.

 

Servírovací nádobí

Pokud chcete mít dort nebo sladkosti ve sweetbaru na nějakém pěkném nádobí, na zálohu je možné si ho zapůjčit. 

 

Doprava

Obvykle nejjednodušší je vyzvednout si dort po předběžné domluvě na adrese provozovny, Zaječice 101, Pyšely (viz mapa). Počítejte prosím s tím, že obzvlášť v letních měsících je klimatizace v autě nezbytná.  

Dorty Vám ráda doručím také osobně na místo určení – cena dopravy je počet km (oba směry) x 8 Kč.

Velké patrové dorty často převážím rozložené a sestavuji je na místě.

Protože potahované dorty vyžadují speciální podmínky, je třeba skladovat je na chladném a suchém místě (do 10 stupňů Celsia, s minimální vlhkostí). Každý dort vzniká na danou událost vždy čerstvý, aby čas mezi výrobou a konzumací byl co nejkratší. Dorty je doporučené zkonzumovat do 24 hodin od převzetí.

Dorty na víkendové oslavy je třeba vyzvednout v pátek nebo po domluvě v sobotu.

 

 * V ceně dortu jsou tři návrhy ve formě jednoduchého náčrtku tužkou a vybraného návrhu v barevném provedení. Každý další návrh nebo zásadní změny, které je nutné rozkreslit jsou zpoplatněny částkou 250 Kč/návrh.

 

Další služby

Pokud potřebujete připravit sweetbar včetně dekorací, textilu, papírových ozdob a nachystat vše na místě svatby napište tuto informaci prosím do poznámky včetně Vaší představy (barevnost, styl), abych tuto službu zahrnula do cenové nabídky.

Kontakt

Kateřina Holubářová

dort@designdort.cz
+420 603 478 695

Adresa

Zaječice 101
251 67 Pyšely
IČ 03047865